Menu
Your Cart

Teslimat Şartları

Banka Haxalesi Ödemelerinizi GARANTİ BANKASI - Ercan Açıkgöz TR 08 0006 2001 4460 0006 2975 71 Hesabına yatırınız

Sepetinize eklediğiniz ürün ya da ürünleriödeme adımına geçerek dilerseniz misafir olarak dilerseniz sitemize kayıt olarak alışverişinizi tamamlamalısınız. Kargo ödemeleri herhangi bir şart belirlenmemiş ise alıcıya aittir. Ödeme seçeneklerinden size uygun olanı belirleyerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Kayıt ve sipariş bilgileriniz tarafımıza ulaşıp stok, ürün durumu, paketleme ve kargogibi işlemler aynı gün yapılmaktadır.

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 ile 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin firma merkezimiz İstanbul'a olan uzaklığına göre de kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Hobisitesi.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.